| AnaMTud a întrebat:

Hei, de unde pot descarca minecraft pocket edition fără bani (gratis), fără viruși care îmi pot dauna telefonul, fără complicații, etc? Dau funda

Răspuns Câştigător
| SIMPLU26 a răspuns:

Cauta o aplicatie numita Aptoide pe google si descarca. Dupa ce intrii in aplicatie de duci si cauti Minecraft si o sa iti dea multe rezultate.Tu tb sa il iei pe cel cu cele mai multe recomandari si downloaduri.

| AnaMTud explică (pentru SIMPLU26):

Fără Aptoide, un rahat de aplicație, mie cel puțin nu îmi merge

1 răspuns: