| 133 a întrebat:

Hei...
deci..chiar nu stiu in ce sa ma imbrac in prima zi de scoalastraight face
vreau ceva mai nebun..sau funkylaughing
Dati o idee si voi..numai nu elegant!
plsss!

13 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Incearca sa mergi cu o tinuta cat mai decenta posibil, nu adopta ceva extravagant cu care poti iesi imediat in evidenta, tu esti singura in masura sa decizi, stii ce contine garderoba ta si te poti imbraca cu ceea ce doresti numai sa fie cat mai decent posibil.Bafta multa si un an nou plin de rezultate bune la invatatura si multe satisfactii.

| Mwhahahaa a răspuns:

Mda @criss sper ca nu te referi la minehee hee

In rest...@Pau imbraca-te cu ce crezi tu ca iti sta bine... dar cum a zis si mlm nu adopta ceva extravagantwinking
succes:*

| Ralux a răspuns:

Saluuut:x
Am eu cateva idei de imbracaminte funky dar cat de cat decent.
Fii atenta:poti incerca o pereche de ciorapi colorati care sa iti ajunga pana la genunchi sau mai sus daca vrei tu...sau un dres colorat si o fusta mov cu o curea potrivita gen:http://images.okazii.ro/auctions/2009/01/06/18268880-1-500_500.jpg si o bluza alba cu o vesta, cu o borseta mov eventual si o bentita colorata sau mov sa se potriveasca cu borseta si la capitolul pantofi, niste balerini:http://img701.mytextgraphics.com/......z72u8.jpeg asa sau ce culoare vrei tu.
Si totusi, nu uita ca este scoala.

Have a very nice day!:)
XXX:-*:-*:-*!

| Andraa a răspuns:

Pai blugi uzati, taiatibig grin...
si o camasa (orice culoarebig grin) shuzy sau tenisi...si o curea prinsa la brau...

| Criiss16 a răspuns:

Pai. o pereche de blugi, converse/adidasi, si un tricou/bluza. Ce e asa de greu?laughingTot vad ca va stresati cum sa va imbracati in prima zi de scoala.Hai mah` ce naiba.straight facetongue

| Criiss16 a răspuns:

@MissChocolate: nu, nu ma refer la tine dar au fost cred ca peste 5 intrebari de genu, sau chiar mai multe.hee hee

| muffin94 a răspuns:

O bluza colorata, blugi gri pana, tenisi converse, multe bratari colorate, un lantisor dragut de exemplu cu o buburuza happy si niste cercei dar sa nu fie prea lungi happy

| Daisy. a răspuns:

La gunoi claudya, la gunoilaughingrolling on the floor

| claudya a răspuns:

Uniforma elevi! unde va e uniforma?

| Lalalo a răspuns:

Saluthappy. Poi eu nu stiu...happy eu imi iau o pereche de blugiwinking, un tricou deasupra o camasa de la kenvello...big grin si shuzibig grin gheanat si atatwinking

| kittycat a răspuns:

Mai in prima zi de scoala dupa parerea mea nu ar trebui sa te imbraci altfel decat cu ce esti obisnuit doar daca vrei sa iesi in evidenta.imbraca-te cu ce te simti tu bine in asa fel incat sa-ti placa si tie si sa te simti bine.