| adrian_6302 a întrebat:

Plz un mic sfat... In o saptamana incepe scoala si nu sunt sigur cu ce anume sa ma imbrac... Se zice ca prima impresie conteaza cel mai mult si chiar nu stiu. Nu vreau sa fiu foarte elegant dar totusi sa nu arat nasol;-s.

6 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

@unknown: Nu ai observat ca cel care intreaba e un 'el' si nu o 'ea'? laughing
Revenind la intrebare: ai putea sa te imbraci cu niste blugi simpli si o camasa si niste pantofi sau tenesi, depinde de cum te imbraci in general si de stilul tau. Dar asa cred ca e cel mai simplu si nici nu e foarte elegant, dar nici prea sport. Tu decizi.

| mihaelabr a răspuns:

laughing linkurile date sunt cu tinute pentru fete laughing
dar, sa revenim : blugi, camasa (eleganta daca iti iei pantofi), (camasa sport daca iti iei addasi), pantofi/adidasi
sau adidasi, blugi, un tricou si un hanorac
sau adidasi (albi), blugi, untricou alb cu un imprimeu funky, si o vesta neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai thinking

niste blugi si o camasa ar fi ok big grin

| adrian_6302 explică:

Camasha neagra e ok? :d