| Adrian1555 a întrebat:

Hei
Deci incep direct
Am ajuns sa nu mai am prieteni
Stiu ca suna ciudat dar cam asa e, totul a inceput cand am terminat clasa a8-a (anul trecut) fiecare pe drumul lui, eu l am ajutat pe un coleg sa treaca clasa, l am bagat cu mine in liceu, si dupa 2 luni ce sa vezi? Imi intorcea spatele si ii pupa in c*r pe ceilalti doar ca sa aiba mai multe legaturi in clasa, ia reusit si dupa asta eu venit situatii mai aiurea si am ales sa imi inghet anul
Ceilalti prieteni pe care ii aveam
Si pe care ii numeam frati se pare ca unul dintre ei a rupt legatura cu toti din trecut ( motive necunoscute) si alt prieten cu care ieseam mereu afr in ultimele luni si a facut gasca cu aia de a 10-a de la el din liceu, si practic la inceput il vedeam ca se da mare in fata mea, dar dupa am inceput sa iesim toti si la inceput parea ca era bine, dar a inceput sa fie aiurea si daca nu ieseam cu ei gata nu mai suntem prieteni, parere despre viata asta plictisitoare?
Am 16 ani, baiat, Capitala

Răspuns Câştigător
| Florinx123x a răspuns:

Salut, frate cine nu te vrea nu te merita, nu au fost oamenii potriviti, un prieten adevarat nu iti intoarce spatele, niciodata, si pentru ce? sa fie mai popular in liceu? ar trebui tu sa nu-i mai bagi in seama, oricum, oamenii mai sunt si tot raul e spre bine, o sa-ti gasesti prieteni adevarati care sa merite compania ta. MULTA BAFTA!

1 răspuns:
| tudorhit a răspuns:

Trebuie sa incepi de la zero.