| Melisa939282828172 a întrebat:

Hei! Deci ma gandeam ca la aniversarea de 5 luni impreuna cu iubitul meu, sa mergem intr-un parc ceva la picnic (pe langa cadoul pe care i l am luat) Vi se pare dragut? Vi se pare ca asta nu ar trebui sa vina din parta fetei ci a baiatului?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie mi se pare foarte draguuut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu uiți să-i iei și flori.

| SilviaPunct a răspuns:

Nu mi se pare relevant a cui este initiativa. Acum depinde cati ani ai, dar daca ai suficienti cat sa poti organiza un picnic frumos, mie mi se pare o idee buna.