| simplegirl2 a întrebat:

Hei! Eu sunt in clasa a 12 si vreau sa imi spuneti mai multe idei si lucruri care sa le fac pentru colegi si colege pentru a avea o amintire frumoasa...o poza cu toata clasa si acolo sa scriu ceva frumos....sau niste momente de care sa ne aducem aminte cu drag.Mersi happy

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Aduna poze pe care le-ati facut impreuna de-a lungul anilor si fa un videoclip cu ele. Poti sa folosesti ProShow Producer pentru asta. Ar fi interesant si daca ati face un abum si fiecare sa lase cate un mesaj. De exemplu gasesti la pepco album pana in 20 de lei. Are paginile albe si acolo poti sa lipesti poze. Scoti poze cu fiecare si le lipesti iar in dreptul fiecarei poze, colegul/colega iti scrie un text. Desigur poti face asta si pe un caiet sau agenda iar pozele le faci mici incat sa nu te coste foarte mult. Mai merge si ideea cu tricourile si sa scrie fiecare cate ceva. Idei sunt multe, important este ca toata lumea sa fie de acord, sa fiti uniti in a face ceva impreuna. Felicitari pentru initiativa.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Hmm, ai putea incerca sa faci un videoclip alcatuit din poze cu amintirile voastre, si sa-l pui pe o melodie "emotionanta".
Eu am facut ceva de genul, dar doar pentru grupul meu.