| Princess_1053 a întrebat:

Hei fetelorhappy Care ati avut prieten, cat timp ati fost cu el? si dc v-ati despartit?sad Si care credeti ca a fost greseala?big grin

Primiti funda+votbig grinhappy

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

eu am avut un prieten la relatia a durat 2 luni. m-am despartit de el pentru ca numai sex vroia, e adevarat ca si eu, dar chiar si cand eram epuizata numa la sex sa gendea si vroia straight face nu-i mai faceam fata straight face ce-i prea mult strica, chiar si sexu

6 răspunsuri:
| alexandra199711812 a răspuns:

Am avut si am fost 6 luni ei bine ne-am despartit pentru ca el a plecat si sia facut o alta relatie si mno nu nu a fost o greseala big grin

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Buna! Eu am avut prieten, am fost 6 luni impreuna,ne-am despartit pentru caeu a trebuit sa plec in alt oras, greseala noastra:Nu mai comunicam deschis, asa ca Bye Bye... fundita?

| alissu a răspuns:

Am fost 2 luni impreuna, problema era distanta hmm greseala a fost ca nu trebuia sa stam impreuna stiind ca nu ne putem intalni happy

| Priest a răspuns:

Ultima mea relatie a durat 2 luni, ne-am despartit findca n-am mai simtit nimic unul pentru celalalt, dar am ramas prieteni

| Alleychan a răspuns:

... 2 ani si ceva, motive banale 8-\

| andra_6530 a răspuns:

Buna. Eu am stat impreuna cu prietenul meu 10 luni si ne-am despartit din cauza parintiloir lui care au decis sa sa mute departe... Distanta a distrus totul... funda?batting eyelashes