| iuli5614 a întrebat:

Hei fetelor! voi cum va faceti parul cret (RAPID)?:*PLS..RASP. RAPID..si inca o intrebarebig grinaca imi indrept parul cu placa de seara, dimineata e tot drept?!

Răspuns Câştigător
| Elenamiki a răspuns:

Depinde cat de buna este placa ta happy
la mine una a durat o saptamana cu placa mea dar la unele persoane nu sta nici o ora drept iar parul cret... exista placi care sa til faca asa ori bigudiuri happy ori mergi la coafor sau incerci sa til impletesti dar nu prea cred ca o sa iasa bine cel impletit :p succes>big grin