| judySY a întrebat:

Buna,am o intrebare, parul meu este foarte cret si pufos, si ma satur in fiecare dimineata sa il indrept cu placa si sa il ard... spuneti niste metode naturale de al face mai drept...

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Eu una nu stiu metode naturale pentru al indrepta.dar il poti increti astfel incat sa nu mai fie "pufos". dupa ce il speli,cat e umed baga putina spuma in el, piaptanal si pune-l pe bigudiuri, sa fie cat mai mari biguriurile, astfel vei avea doar niste bucle lejere, sau il poti impleti, tot dupa ce l-ai spalat si ai bagat putina spuma in el.sau daca esti dispusa sa cheltuiesti niste bani, poti apela la un tratament cu keratina, acesta iti va indrepta parul fara placa

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca va trebui sa te multumesti cu el asa cum il ai.

| Frumystefy a răspuns:

Dupa ce il speli da-l cu otet. Il va face mai lucios si va fi la fel de moale