| Danyela_Natalia_2000 a întrebat:

Hei! Fostul meu iubit s-a despartit de mine in urma cu o luna, de atunci m-a mai vizitat odata. El mai are niste lucruri pe la mine. Cand m-a vizitat i-am zis sa isi ia si lucrurile ramase, iar raspunsul a fost ca o sa le ia altadata. Intr-o alta zi i-am zis iarasi sa vina sa si le ia, iar de data asta raspunsul a fost,, dar de ce ma tot grabesti sa le iau"? Ce sa inteleg, de ce nu ar vrea sa vina sa isi ia lucrurile sau macar sa gasim vreun mod prin care sa i le dau? Credeti ca o sa vrea sa ne impacam si venitul dupa lucruri sa fie un motiv sa ne vedem?

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Daca insisti atat de mult pe acest lucru, e clar ca tu vrei sa-l revezi. Daca insista ca il grabesti, inseamna pur si simplu ca esti prea cicalitoare pentru el. Daca eram in locul tau, ii puneam lucrurile intr-o cutie si i le lasam in fata usii, fara cicaleli si fara a-i creea motive de iritare.

| Chubby2104 a răspuns:

Nu cunosc temperamentul sau chestii despre fostul tău pentru a îmi da seama că face asta în scopul de a vă împăca în timp. Cred că tu stii raspunsul la intrebarea asta mai bine decât orice, deoarece îl cunoști mai bine