| Daisylutza a întrebat:

Hei hei:X As vrea sa stiu daca ma puteti ajuta cu un sfat in legatura cu mobilarea unei camere de 20 de metri patrati, care serveste loc de dormitor, living, dining si cat de cat biblioteca(stiu e deprimant, dar asta e camera mea)sad. Aveti idee de alte firme de mobila in afara de Mobexpert sau Ikea care sa nu aiba preturi exagerate(peste 30 de milioane un pat), dar sa fie de calitate? MersiihappyDau funditatongue

1 răspuns:
| danielu a răspuns:

Eu am o camera apropiata si o folosesc mai multpe post de living. Depinde de forma camerei, a mea e un soi de dreptunghi. Pe un perete am pus mobila cu un dulap, m rafturi etc unde am pus si Pc-ul, iar nu de mult era acolo un TV. In fata dulaplui, adica pe peretele paralel este o canapea extensibila, ar fi ridicol sa pui ceva gen pat matrimonial in living. In mijloc este o masuta pliabila pe care o pot desface, strange, muta etc... spoturi si cateva tablouri...Cat despre firme, vezi prin oras, in mai toate orasele sunt si producatori locali de mobila cu preturi mult mai bune. Sau na, nu strica sa tragi o fuga si prin vreun bazar, gasesti si acolo! Succes!