| Daisylutza a întrebat:

Hei hei:XAcum ceva vreme am postat o intrebare (http://www.TPU.ro/......a-scoala/) si sfaturile voastre s-au dovedit a fi adevarate...si tipul mi-a zis in fata ca ma place:X:XA fost foarte frumos se inrosise de tot, si eu la fel, dar tot am o problema. El stie ca il plac, eu stiu ca ma place, de ce nu ma intreaba daca vreau sa fiu cu el? Am facut eu ceva gresit?:(El imi spune mereu ca ma place, imi zambeste si vorbeste cu mine, dar nimic mai mult. Ce sa fac? Multumesc anticipat:)

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Nu-ti face griji! Cu timpul iti va spune, ai zis ca s-a inrosit cand ti-a marturisit, e doar timid nimic mai multbig grin Felicitari! happy

1 răspuns:
| Adda24 a răspuns:

Cred ca e putin timid