| Deea852 a întrebat:

Hei!happy
I-am trimis o cerere de prietenie pe facebook si pe hi5, acum o saptamana, unui baiat de care imi place si nici acum nu mi-a acceptat-o... Ii stiu si id-ul de mess dar nu l-am bagat in lista. Chestia e ca nici nu ma cunoaste, credlaughing(suntem in clase diferite doar litera difera[eu 8A el 8B]). Adica, ne vedeam zilnic la scoala, dar nu vorbeam...si vroiam sa il bag in seama dar mi-era jena si nu stiu de ce. Ce sa fac sa pot scapa din stransoarea asta care ma opreste sa vorbesc cu el? De exemplu, as putea sa ii scriu pe facebook ceva de genul "Craciun Fericit" sau altceva?
P. S.-nu vreau raspunsuri rautacioase, va roghappy

1 răspuns:
| MLSS a răspuns:

Incearca sa observi daca te placehappy
sauuuuu fa-l sa te placa.happy
baga-l in seama pe mes, face book ceva gasind un pretextthinking de exemplu intreaba-l ceva de scoalathinking care te-ar interesa.sau roaga o colega sa-ti faca cunostinta cu el si ea sa stea cu el si tu cu eihappy
incearca sa fii relaxata sa nu te intimidezi! fii tu~!
Succes:X craciun fericit! :******