| BiiiaBiii a întrebat:

Hei! Idei de cadou pentru un baiat de 14 ani? va roog.

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Parfum
ceas
bratara
tricouri

| OnuOnulică a răspuns:

Un ceas sau o brățară sau un lănțic...de ce nu un tricou frumos.Sunt multe variante treubie să găsești tu ceva laughing

Baftă!

| neutrino a răspuns:

O cutie cu bomboane si, daca-ti permiti, un prezervativ de firma! Nu -l va uita niciodata!

| emiandreea a răspuns:

O cutie de bomboane si un sarut happy

| AlexandruG21 a răspuns:

Daca e pasionat de sport i-ai ceva ce are lagatura, ceva cu echipa favorita sau o minge. Daca nu i-ai un tricou mai deosebit.

| feNoMeNNN a răspuns:

Daca este un prieten i-ai putea face cadou o sticla de sampanie si o cutie de bomboana, dar daca este Iubitul tau, ai putea lua O Sticla de Vin, i-ai dat o invitatie la tine + un film si putin romantism, ar' fi de ajuns! Bafta cu aceeasta idee.