| Eva000 a întrebat:

Hei! Imi place tare mult de un baiat. Ce sa fac ca sa fiu mai apropiata de el? Ne intelegem bine, dar vreau mai mult!

2 răspunsuri:
| DaianMarian a răspuns:

Crede-ma,, si baiatul respectiv tine la tine, si de obicei multi baieti asteapta ca fata sa faca primul pas ( adica sa inceapa ea cu intrebarile tongue) incearca, bafta

| numerandom a răspuns:

Pai sa il,, deranjezi" ceva mai mult. sa afli daca te place(de la prieteni lui sau oameni care stiu dar vezi sa nu afle de asta[baiatul pe care il placi] apoi daca te place incepeti o conversatie normala apoi intreaba-l daca vrea sa fiti impreunawinking