| karinutza_5166 a întrebat:

Am si eu o problema... imi place un baiat si cred ca si el ma place... suntem de varsta apropiata si ne intelegem foarte bine dar eu vreau ca relatia noastra sa nu mai fie numai una de prietenie ci putin mai mult cum sa procedez mi rusine sa-i zic in fata ca-mi place

1 răspuns:
| Raku_9354 a răspuns:

Incearca sa incepi sa vorbesti cu el despre lucruri mai serioase, i-ati inima in dinti si spune-eu odata ca nu mai vrei doar o relatie de prietenie vrei mai mult, incerca sa-l atragi in alt fel sa il seduci. Cum se spune incercarea moarte n-are!