| racheel a întrebat:

Hei! Imi putea da doua exemple de piese bune pentru lyric prank. Acest prank vreau sa il fac celor mai bune prietene, si as vrea sa fie ceva gen tradare, minciuni, etc. Am privit si la alte prank‑uri si nu as vrea sa iasa ceva gen ca sunt lesbi. big grin laughingNu am nimic cu acele persoane nu vreau sa se inteleaga ceva gresit.

PS:

3 răspunsuri:
| Dianax124 a răspuns:

Ți-aș recomanda piese de la Iuliana sau Diferit happy

| lauraAHD a răspuns:

Incearca cu,, George Hora-Parintii ei", foar ca la masculin. Stiu ca nu se potriveste cu descrierea ta, dar eu am incercat cu ala si a iesit maxim. Baftă!

| lauraAHD a răspuns:

Incearca cu George Hora-Parintii ei. Stiu ca nu se potriveste cu descrierea ta, dar eu am incercat cu asta si a iesit maxim.