| LifeAndBooks a întrebat:

Hei! Intrebare pentru baieti: ce va place la o fata? Ce va atrage? Va plac mai mult fetele mai baietoase, care sa injure cot la cot cu voi, sa fie mai bataioase sau cele mai feminine, mai delicate, mai timide? Va plac fetele care comunica mai mult sau cele care sunt mai misterioase? Cate kg trebuie sa aiba, ce inaltime, culoarea parului, ochi etc. Faceti un portret fizic si moral cat mai detaliat. Vreau sa aflu cat mai multe pareri happy

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Mie imi plac cele misterioase: era o adiere placuta de vant, cu ochi albastri ca si cerul. In ochii ei te puteai pierde, iar buzele ei ca o căpșuna coapta te imbiau sa le saruti. Parul ei ca spicele de grau era fin ca matasea! Era o fiinta excepționala; ce frumusete! "Nu stiu cum era in realitate, insa ochii mei o infrumusetau; stiu doar ca era de o puritate nemaipomenita!"

| Xelon a răspuns:

Pana acum ceva timp ti-as fi zis: blonda, inalta, ochii albastri, cuminte, da fata care imi place acum e exact opusul rolling on the floor)