| INeverStopLoving a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Va plac fetele baietoase, cele feminine sau cele care le au pe ambele? Si de ce tineti mai mult la o fata: aspect sau comportament. Argumentati si de ce in detaliu!

Răspuns Câştigător
| Robert92 a răspuns:

Hmm mi-ai dat de gandit happy insa teoretic imi plac orice gen. Evident fiecare are pro`uri si contra`uri.Insa indiferent de genuri cel mai mult, cel putin din partea mea, conteaza comportamentul, dar aceste lucruri difera oricum in functie de varsta(eu am 18), insa de la o varsta deja realizezi ca, indiferent de cat de frumoasa ar fi o femeie(fata), un comportament neadecvat strica tot.As prefera oricand o femeie(fata) care nu este avantajata dpdv al aspectului dar care sa se comporte civilizat si sa ma faca sa ma simt bine in preajma ei, decat o persoana frumoasa care sa se comporte aiurea (cum sunt majoritatea 'pitipoancelor' din ziua de azi) sau in preajma caruia sa nu ma simt bine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !