| kikos a întrebat:

Hei la mine e mai complicat e o fata de la scoala care o plac dar e mai complicat. Am id ei de mess si numarul ei dar problema e alta ea a fost cu unu care el a fost cu ea decat la misto sa se desparta din ea si acum mereu ea sta dupa el in fiecare pauza etc ma inteleg bine cu ea dar eu cred ca ei inca ii place de ala si ma gandesc.-sa o intreb daca vrea sa fie cu mine? sau sa trec mai departe. Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| KittyKit a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa te grabasti...mai intai gandeste-te bine daca o placi cu adevarat si daca merita sa lupti pentru ea. Daca zici ca ea se tine inca dupa el inseamna ca mai tine la el. Tu ar trebui sa ii fii alaturi, momentan ca prieten.Sa te aproprii de ea incet dar sigur.Sa o ajuti sa-l uite. Daca o intrebi acum daca vrea sa fie cu tine risti sa primesti un refuz si sa pierzi o posibila relatie, poate asa cum ai visat...Asa ca rabdarewinking kiss

3 răspunsuri:
| Wonderlust a răspuns:

Buna Kikos happy sfatul meu este sa-i spui ca dragul ei prieten si-a batut joc de ea! si ar trebui sa-i spui ca iti place de ea big grin altfel, nu ai de unde sa aflii daca te place sau nu? oricum, eu cred ca ea inca mai tine la el si inca mai este ranita dar daca tu ii arati sentimentele fata de ea s-ar putea sa-si schimbe parerea! Incearca sa-i spui si daca vezi ca se duce tot la fostul ei prieten, atunci e fraiera. Las-o sa se duca! Macar ai incercat! Sper ca ti-am fost de folos :* pupici.

| kikos explică:

Mda cred ca aveti dreptate.

| Nikolas0 a răspuns:

Combina alta.