| sandrika12 a întrebat:

Imi place de un baiat cu un an mai mare decat mine, am adresa lui de mess si vorbim aproape in fiecare zi. Mia cerut numarul de telefon da el nu mi la dat mie. Stiu unde locuieste, la scoala mereu se uita la mine cred ca stie ca il plac ca am 2 nebuni in clasa care iau spus. Acum e la alta scoala. Credeti ca ma place sau ca am o sansa?

Răspuns Câştigător
| goldheart a răspuns:

Buna, sandrika! Incearca sa-i spui pe mess ce simti pentru el, adica sa-i trimiti niste emoticoane gen :X :* sau sa-l intrebi daca place melodia cutare( sa fie de dragoste!), care sa-i sugereze faptul ca-l placi. De asemenea, il poti scoate tu la o plimbare prin parc sau la un suc, un film (de dragostee!) -exista si baieti care adora sa faca fetele primul pas, poate ca El este unul dintre ei. Scumpo, nu te intrista daca totusi, el nu accepta sa fie cu tine. Sunt o groaza de tipi in lume care sunt convinsa ca tanjesc dupa un strop de atentie de la tine. Te-am :*:* si-ti tin pumnii, iar daca tu crezi ca raspunsul meu merita fundita...happy

3 răspunsuri:
| adyy95 a răspuns:

Sansa depinde doar de tine cum stii sa-l atragi dar cunoscand vremurile de astazi e posibil sa te ia numai ca pe o distractie de o luna sau doua! prima data ar trebui sai studiezi comportamnetul sa vezi daca e de incredere si dupa daca consideri ca e bun pentru tine poti sati incerci sansa! dar dupa cum spui ca doar se uita la tine asa fac toti se uita la tine au o relatie de scurta durata si imediat se duce la alta! trebuie sa recunosc si eu am construit o relatie pe mess dar fiind baiat am avut noroc cu o fata adevarata si acum relatia noastra e bazata pe incredere reciproca!
Sper ca ti-am fost de ajutor...

| ioanadanny a răspuns:

Sansa ai avea numai ca trebuie sa ii dai tu de inteles ca vrei sa FII CU EL.

| ElisaMariaXX a răspuns:

Pai daca tot vb sa stii ca ai o sansa happy