| Ađııa a întrebat:

Hei, lamuriti'ma si pe mine cu ceva, va rog: The Twilight Saga: Braking Dawn are premiera si al cinema Patria din Ploiesti? puppy dog eyes
Dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Exact! Premiera va fi la -> Cinema Premiera (Ploiesti) adica fostul Cinema Patria.

| Ađııa explică (pentru neluL):

Stii cumva si la ce ora?batting eyelashes

| neluL a răspuns (pentru Ađııa):

Ora nu o stiu dar cel mai bine este sa te duci de acum daca vrei un bilet! Am auzit ca este mare nebuneala cu biletele pentru acest film! (premierele sunt in general seara la 20.00 -21.00 dar pentru filmul asta nu stiu )

| Ađııa explică (pentru neluL):

Aha...o sa ma duc cand o sa mai am drum pe la Ploiesti. big grin
Sper sa mai gasesc. sigh
Oricum, mersi mult! :*