| Alina0Maria a întrebat:

Hei,lume, am nevoie urgent de o lista cu rechizite pentru liceu, profil: Științe Ale Naturii ❤️
Și dacă ați putea niste sfaturi pentru liceu, vreau muuuuulte comentarii! Mulțumesc anticipat ????

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Rechizite? Da esti in clasa a 2-a sau ce? Sun cam la fel ca cele de a 8-a, iar sfaturi de liceu? Bucura-te cat poti de cls a 9-a, indragosteste-te si bucura te de dragoste, caci dintr-a 10-a incolo iti zic eu din experienta ca nu mai ai timp asa de mult.(sa nu uiti sa mai si inveti)

| Alina0Maria explică (pentru Samariteanul):

Ce treabă ai tu cu mine daca vreau o lista cu rechizite?