| WhereAreyou a întrebat:

Hei! M-am certat cu prietena mea cea mai buna. De o saptamana nu vorbim si chiar vreau sa ma impac cu ea. Prietenia noastra s-a cam racit in ultima vreme si recunosc ca e din vina mea. Nu o mai ascultam, o certam mai mereu si de la orice lucru care nu imi convenea incepeam o cearta... Chiar imi pare rau ca nu am fost langa ea cand chiar poate avea nevoie... Nu stiu cum sa fac ca sa ma impac cu ea. Nu imi cer scuze in general si sunt o persoana orgolioasa, recunosc, dar chiar vreau sa ma impac cu ea!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Chiar dacă ești o persoană orgolioasă, trebuie cel puțin să-ți ceri iertare!
Pa, pa.

1 răspuns:
| Krixxus a răspuns:

Vorbeste cu ea, ii spui ca regreti...E prietena ta cea mai buna, macar pentru ea lasa orgoliul deoparte