| măcheamăăăî a întrebat:

Hei! M-am logat pe scribd cu facebookul ca sa citesc ceva. O sa-mi ia bani? big grin

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Nu, exista si varianta in care nu platesti. Poti sa te loghezi de pe facebook, dar nu vei putea descarca nimic. Daca vrei sa descarci trebuie si tu la randul tau sa incarci materiale si atunci o sa poti. Cred ca la un material incarcat poti descarca 2, eu asa am observat ca ma lasa.

Bineinteles, daca vrei sa ai acces la descarcari nelimitate iti poti face cont. happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine sa iti ia bani? de unde? si cum?

| rapidistzu a răspuns:

Multi baniii

| jupinu2011 a răspuns:

Da o sati ia bani.

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Da, și eu am încercat. Dar trebuie să-ți faci un cont în care plătești nu știu câți euro pe lună.