| AnaMariaa11 a întrebat:

Hei happy. M-am transferat la un alt liceu şi am de dat nişte diferenţe. Diferenţele le dau Luni acum când începem şcoala? Dacă nu, când? happy
Dau Fundă happy.

2 răspunsuri:
| ValentinnaV a răspuns:

De obicei ele se dau cand predai cererea de transfer ca sa vada daca intr-adevar poti sa aplici pe acel profil. daca te-au acceptat direct ori nu le mai dai ori da..luni sau in cursul primei saptamani cum incepi liceul.Contacteaza totusi directorul sau suna la secretariat pentru orice eventualitate :*

| AnaMariaa11 explică (pentru ValentinnaV):

Nu le-am dat cand am predat cererea, insa mi-a dat niste carti pentru a invata niste lecti.
si nu stiam sigur, daca trebuie date din prima zi happy.
totusi multumesc mult :*