| iepurascufundita a întrebat:

Hei ma poate ajuta cineva....Am un telefon Acer liquid e2 azi l-am scapat pe gresie,mi s-a spart display-ul cred, dar touchscreen-ul imi merge, doar ca nu se vede nimic pe ecran pur si simplu e negru.....Stie cineva daca pot gasi display separat de touchscreen?

1 răspuns:
| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Din păcate este spart display-ul... Deși touchscreen-ul este intact, display-ul se va schimba cu tot cu touch.
Poți să te uiți pe olx la cei care vând piese pentru respectivul telefon și până în 200 de lei poți fi rezolvat. Dar vor trebui și montate.