| yosoimedy a întrebat:

Hei! Maine e ziua de nastere a unui bun prieten de-al meu, dar nu sunt prea inspirata la lista de cadouri straight face pentru acesta. Ma puteti ajuta cu cateva sugestii?

Răspuns Câştigător
| sti11ness a răspuns:

Cadoul trebuie sa fie ceva ce se poate pastra in timp. O decoratiune de genu statueta, ceva care sa-l reprezinte. Va expune acel cadou si va tine minte ca e de la tine. Sunt o groaza de magazine cu cadouri. Mie de exempl, u mi-ar place sa primesc un dragon sau vreo statueta egipteana, lucruri care eu unul nu mi le voi cumpara niciodata pentru mine big grin. Succes

2 răspunsuri:
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Pe viitor gandeste-te la cadouri care se potrivesc in general barbatilor, cum ar fi pe http://itgadget.ro/cadouri-pentru-barbati-de-valentines-day/ daca nu ii cunosti toate preferintele sau pasiunile sale.