| Criissuu a întrebat:

Hei(:... mi-am incarcat o poza pe fb dar nu se salveaza.cred ca de 20 de min tot astept sa-mi se incarce. Dc nu merge?thinking

4 răspunsuri:
| Criissuu explică:

Am uitat sa va zic ca poza am mai avut`o pe facebook, dar am sters-o sa-mi`o modific.si cand am incarcato nu mi-a mers. apoi am pus-o iar pe cea originala si nu mi-a mai mers nici aia

| HelpMeNow a răspuns:

Pai asa imi face si mie cateodata, dau sa o pun si imi arata ca nu se pune, iar cand intru a 2-a zi observ ca este de vreo 2-3 laughing

Carei Fb? smug

| mihainicula a răspuns:

Ori e prea mare, ori are un format insuportabil.

| ursuletzultau a răspuns:

E prea mare