| elinaaaa a întrebat:

Hei! Nu stiu ce se intampla,mai nou am aflat ca pe prietenii mei ii deranjeaza cateva chestii la mine. Zilele trecute mi-au zis sa nu mai rad asa fiindca este foarte aiurea,sa nu mai gesticulez atat si sa nu mai vorbesc chiar asa repede,m-a cam deranjat si i-am intrebat de ce ma mai baga in seama daca nu le plac atatea lucruri la mine si mi-au spus ca pe ei nu ii deranjeaza dar o sa rada de mine cei din jur etc.,acum nu stiu ce sa fac, chiar ma simt foarte prost ca prietenii mei mi-au zis lucrurile astea dar nu stiu daca sa ma supar ca vor sa ma schimbe sau sa ma bucur ca am prieteni care tin la mine si nu vor sa ma fac de ras.Voi ce ziceti? sad

1 răspuns:
| MiAaa234L a răspuns:

Daca iti sunt PRIETENI si ti-au zis ca nu ii deranjeaza ci iti spun asta pentru ca o sa rada altii de tine, crezi ca iti spun asta doar ca sa se afle in treaba? Nu, ti-au spus asta pentru ca sa nu te faci de ras in public pentru. ca eu cred ca intre prieteni nu te poti face de ras. Asculta-i pentru ca ei probabil iti vor binele si vor sa iti dea sfaturi. Nu te supara deoarece o sa creada ca te superi din orice. Ai grija! Pa.