| tetetedy a întrebat:

Hei! O sa incep cu inceputul. Am cunoscut la scoala un baiat, mai mare cu 3 ani decat mine cu care pe parcurs m-am imprietenit. In ultimul timp cauta sa stea langa mine, sa ma ia in brate, sa ma atinga. Iar eu am inceput sa ma atasez de el. Ieri ne am intalnit din nou, si dupa scoala am iesit intr-un parc cu el si cu inca un baiat. Eu am aflat de o nota mai mica si m-am suparaa, iar el m-a luat in brate, apoi tot ducea mana spre sutien. Apoi celalalt baiat s-a dus pana la baie. El tot venea spre mine si se sprijinea de capul meu. Dupa m- a pupat pe obraz, apoi usor usor am inceput sa ne sarutam. Iar dupa vreo 10 minute a venit si celalt baiat si ne- am oprit, dar tot in brate ma tinea si ini punea mana pe picior. Intre timp vorbea ce vorbea cu celalalt baiat, si iar se intorcea spre mine si ne sarutam. Dupa aproximativ o ora, am vrut sa plec si cand sa ma ridic de pe banca, m- a tras deasupra lui si iar a inceput sa m- a sarute. Am plecat toti trei spre metrou, timp in care ne tineam de mana, iar cand sa ne despartim, m-a saruta si m-a apuca de fund si m-a intreaba "doar atat? ", eu l- am luat in brate si am plecat. Acum nu stiu ce sa fac sa mi - l scot din cap

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cam greu, a lucrat bine băiatu'...
Ia și citește toate volumele din Urzeala Tronurilor. Până le termini, sigur ai uitat de el.

| devilshelp a răspuns:

Nu stiu cum sa spun sa para mai frumos, dar are niste interese nu prea bune. Mai pe scurt te vrea doar pentru corp. Incearca sa nu mai stai asa mult cu el si sa intalnesti alti baieti in care sa fii interesata

| HoriaHH a răspuns:

Fa-i man un supplex, wtf.

| Vlad_Raicu_1996 a răspuns:

Vrea sa ti-o traga. Golani de 2 lei. Stai in "banca" ta daca nu vrei sa te trezesti cu burta la gura. Bafta!

| tetetedy explică (pentru Vlad_Raicu_1996):

Mersi, dar nu stiu cum sa il uit, sa mi-l scot din cap. Azi s- ar putea sa ma intalnesc din nou cu el, pentru ca facem meditatii in acelasi loc si nu stiu ce o sa fac.