| LittleLady a întrebat:

Hei,pentru cei care stau in Bacau:stiti ceva magazine pentru un buget mai mic de unde pot sa-mi cumpar pantaloni scurti? Adica am fost cu mama prin piata si pe la Junior dar acolo sunt in jur de 40-60, 70 lei iar eu nu prea imi permit pentru ca mai trebuie sa imi cumpar si altceva!
ROG DIN TOT SUFLETUL PE CEI CARE STIU SA MA AJUTE! DAU SI FUNDA.

1 răspuns:
| Romanu958 a răspuns:

La mall oi sta eu in Tg. Ocna insa am mai fost pe acolo pentru ami lua haine nu am gasit aproape nicaieri pentru mine(la pret mic ca imi mai trebuia si altele)am fost la Piatra Neamt erau vreo 200 lei am ajuns sa vin si acolo la Bacau si am gasit cu pret mai convenabil