| Mmooaarro a întrebat:

Salut

Vreau sa imi cumpar un aparat de smuls firele de par de pe picioare pentru ca mi-a crescut cam mult si mi-e si rusine sa stau in pantaloni scurti si as vrea sa imi cumpar ceva. nu stiu asta-i intrebarealaughing ce sa cumpar? vreau sa il smulga ca sa nu mai creasca altu' cam cat costa?happy si in ce magazine gasesc? dau funda big hug multumesc!

Răspuns Câştigător
| CevaNouRo a răspuns:

Iti recomand epilatoarele Braun Silk Epil. Sunt peste 100lei..gasesti si pentru incepatoare, care sunt mai putin dureroase.
Sau... poti folosi crema epilatoare.Nu doare absolut deloc si e usor de folosit.Nu smulge firul de par din radacina, dar incetineste cresterea.(Epilatoarele le poti gasi in orice supermarket sau magazin cu electrocasnice.Sau poti cauta pe Okazii, sunt mai ieftine.)Sper ca te-am ajutat.happy

2 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

rolling on the floor)))))))))). Cu un litru de benzina si o bricheta. Benzina 5.6 lei, bricheta 2 lei. Si nu iti va mai creste. A benzina de la statii peco iar bricheta de la orice magazin.

| aleen97 a răspuns:

Incearca Braun... le gasesti in magazinele de electrice... ( gen domo ) big grin