| anonim_4396 a întrebat:

Hei pot sa iau o poza de pe hi5 am incercat cu save si copy si nu a mers le-am salvat pe calculator iar daca vroiam sa le deschid ma ducea la hai5 meu pe net dar eu vreau sa o am nu sa ma duca pe net! plz hep logic fundakiss

Răspuns Câştigător
| nonny50 a răspuns:

Deciii...nu v a pricepeti niciunul! DA, poti...cu mozila

5 răspunsuri:
| Andrei_3923 a răspuns:

Iti iei photoscape.lasi mozzila sau explorer ce ai tu fara sa il lasi in bara, si la photoscape dai screen capture, capture region si apesi un click pe un colt al pozei si se face un patrat pana unde dai tu click iar... dupa apare poza in photoscape, dai save si gata :*

| Geanina1895 a răspuns:

Deci poti sa faci poza la descktopbig grin
dau print screen de pe tastatura
daca nu ai pe tastatura
intri in start-run si scrii "osk" si o sa iti apara tastatura vizuala de unde o sa dai click pe "PSC" sau ceva de gen apoi intri in paint dai CTRL+V si voila smug salvezi poza o bagi in photoscape sau ce program ai tu si o decupezi cum vreibig grin

| Geanina1895 a răspuns:

Deci poti sa faci poza la desktopbig grin
dau print screen de pe tastatura
daca nu ai pe tastatura
intri in start-run si scrii "osk" si o sa iti apara tastatura vizuala de unde o sa dai click pe "PSC" sau ceva de gen apoi intri in paint dai CTRL+V si voila smug salvezi poza o bagi in photoscape sau ce program ai tu si o decupezi cum vreibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daa cu screen shot
undeva de asupara sagetilor de pe tastatura este un buton p care scrie PRTSC apasal si dupa aceea deschide paint-ul si da un copybig grinsi gata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii de ce imi scrie la contactare la servar alexandra
de pe metin2fun