| AidaAmaranta a întrebat:

Hei!happy

Puteti sa-mi dati niste ideei grozave?:d, o prietena doarma la mine de Halloween(Ziua Mortii)big grin si. vreau sa facem niste chesti nebunesti...sa chemam fantomele sau orice altceva.eu stau in coltul cimitirului si am vb cu X ca ne inbracam in costume si vom merge in cimitir si facem cateva pozewinking

Imi dati niste ideei?! Orice.sa chemam fantomelelaughing dar sa fie cat de cat real.

Mersi frumos :happy

Funda si Folositor

Răspuns Câştigător
| Adella05 a răspuns:

Ati putea cand mergeti in cimitir sa faceti un juramant ca veti ramane prietene pe viata si sa il ingropati... iar daca nu veti mai fi prietene cineva sa il dezgroape.

sau sa stingeti lumina, sa aprindeti cateva lumanari si sa faceti spiritism laughing.

sau sa mergeti la colindat(de ce nu?)

sau imbracati`va in costume si umblati pe strada noaptea cu capul in jos(ca sa speriati lumea )

Sper ca te-am ajutat happy.

2 răspunsuri:
| CookieRaider a răspuns:

Pai leaga o veche cheie de o ata... si ia o biblie apoi tine bine in mana keia si biblia deschisa si cheama pe cine vrei tu( mort) si daca keia se va invarti inseamna ca e dispus. numai stiu cum facuse colega mea dar a mers...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cheama inca 2 baieti si uitati-va la un film horror;), daca vrei unul cu adevarat de groaza incearca silent hill, care vrei u, http://www.interlink.ro/c/9082 da-mi si mie un vot plz...