| DeeaYO a întrebat:

Ceva ideei de costume de Halloween? Fundaaaa!

5 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Buna, Deea!
Ai putea fi MIM. Cel putin, eu asta am fost anul trecut si pot spune ca am castigat cel mai frumos costum. Pentru a fi MIM ai nevoie ca fata sa-ti fie alba! Pentru asta ai nevoie ori de pudra, ori de niste acoarele si te pictezi cu alb, ori te dai cu o crema si iti pui niste faina pe fata! Buzele rosii ca marul. De preferat o bluza cu dungi albe si negre. Niste pantaloni negri si cam atat! De preferat si o palarie. :-?
Uite cam cum am fost eu anul trecut : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Have a nice day!

| YummyPuff a răspuns:

Draga Deea eu am o idee poate te pot ajuta:*
Decii ia o pereche de colanti negrii[Simpli] Fa'le niste taieturi de preferat mai multe...ia'ti o fustita de a ta scruta si mai bufanta thinking poti sa ii pui si niste peticele pe eathinking
Apoi ia un maieu sau ttricou negru sau de alta culoare fa'i si lui niste gauri machiazate cu mult creion negru de ochii buzele negre si bazeaza'te mult la machiaj pe ne cul negru si thinking poate gasesti si o matura ca doar na esti vrajitoare trebuie sa zborihee hee.Te'am pupat si sper ca ti'am fost de ajutor.

| ByaNot4youu a răspuns:

Cati ani ai 5? machiaza-te pune'ti o masca niste haine mai inchise si gata:oh go on

| Bamboccea a răspuns:

Chiloti cu bratele, ciorapi puma, topor cu amortizor, cutit cu luneta, si o galeata nike cu antena in cap, jacheta armani si un calorifer laughing

| Lenytza a răspuns:

Ai putea sa iti faci fata alba iar apoi te hidrezi cu negru si te imbraci in stafie cu coasa in mana.