| Ana22229 a întrebat:

Hei,salut! Am 12 ani si vreau sa imi fac o schimbare de look! Parul meu este mediu.Nu vreau sa il vopsesc,vreau doar sa il tund, dar o frizura mai altfel pana acum am avut doar bob, acum l-am lasat sa creasca dar...Astept pareri si poze daca se poate, dau funda la cele mai bune si cele mai multe astept.

Răspuns Câştigător
| WholeWorld a răspuns:

Nu cred ca e nimeni pe aici care sa-ti spuna exact cum ti-ar sta cel mai bine decat un frizer foarte bun sau cum se numesc acum Fashion.
Te duci la un salon/frizerie d`asta mai buna, dai ceva bani in plus fata de cum dadeai de obicei si il intrebi pe ala cum ti-ar sta mai bine si ala o sa-ti zica... bla bla bla /volum / bla bla /asa se poarta / bla bla bal / ai fata nu stiu cum.
Understand.