| MissDelevingne a întrebat:

Vreau o schimbare de look si am parul trecut cu cativa cm de umeri.Nu vreau sa-l taim-am chinuit sa astept sa creasca si inca mai astept.
Dar totusi ce idei de schimbari aveti?(sunt fata)
Funda idei bune!

Răspuns Câştigător
| Ionela256 a răspuns:

Poti sa-l indrepti cu placa, sau sa iti faci ceva bucle...sau daca nu...fa-ti bretonul intr-o parte daca n-ai breton. daca ai.fa-ti o suvita blonda, roz, cum vrei.happyfunda?

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus adryz98@!
Inspiră-te de aici:
- http://www.lyla.ro/tunsori/showArticol.php?articol=Coafuri-par-mediu
- http://femeiastie.blogspot.com/2011/01/coafuri-par-mediu.html
Dacă vrei și mai multe sugestii, caută pe google după coafuri păr mediu.
Să nu uit, poți tunde părul câțiva centimetri, nu e o tragedie. Părul crește dacă-l tunzi la timp și contează mult aspectul îngrijit și sănătos al acestuia, nu cât este de lung.
O zi cu zâmbet să ai!

| qqqwww a răspuns:

Pai, ai putea sa iti iei spre exemplu o funda din aceea care se pune in par si sa iti prinzi parul intr-o coada, sa iti lasi doua suvite micute in fata si bretonul bomfat in fata si prins cu fundita. Sau, poti sa iti filezi parul si/sau sa iti faci breton.(Daca nu ai...) Funda? big grin