| OmNom a întrebat:

Hei salut am 12ani si am vazut filme multe si cand nu am ce face mai vizionez filme pe calc dar nu mai stiu ce filme pot vedea ceva in gen Charlie and the chocolate factory sau Narnia:The chimber, the lion and the witch

1 răspuns:
| youmail a răspuns:

Ce ar fi sa te mai apuci si sa iti faci temele si chiar sa intelegi cate ceva din lectiile de la scoala in loc sa te uit atat de mult la filme. Nu de alta dar peste cateva zile parca te vad pe aici
"Urgent! Scuzati categoria (postand intentionat la Sex doar ca acoloe mai multa lume) Va rog sa imi faceti si mie o compunere de 3 pagini despre modul in care vede autorul din romanul... imi trebuie pana maine! Dau funda + vot! (de parca ai da ceva de la tine).

Plus ca ai postat la o categorie gresita
http://www.TPU.ro/......pentru-ca/