| Gabriell_Luyss_1999 a întrebat:

Hei salut am o intrebare ce program pot folosi ca sa gaseasca problema aceia de la pc meu sa-mi spuna care este problema aceia adica am avast si gaseste probleme de perforamanta pai care dintre ele este procesorul placa video memoria ram care este atunci ca sa-mi dau seama sa schimb din pc ca sa nu mai apara asa ceva cu probleme de performanta

4 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

Tu esti genul ala de om care cata un "program" pentru orice. nu exista. ceea ce spui se face de un om, care stabileste ceea ce-ai spus mai sus.

| Gabriell_Luyss_1999 explică (pentru AwGenetix):

Da asa este da n-am nevoie de nimic eu sa stii nai mai citit mai jos ps prieten ce inseamna ps pentru tine

| AwGenetix a răspuns (pentru Gabriell_Luyss_1999):

Lasa sapca si invata sa scrii si tu acolo macar cat sa fi inteles. eu n-am inteles ce vrei sa spui mai sus de exemplu.

"ps" inseamna "pe scurt". daca cumva vroiai sa spui "pc" inseamna "calculator", dar tocmai ai ucis limba romana.

| Gabriell_Luyss_1999 explică (pentru AwGenetix):

Frate așa se zice pe scurt e clar ca nai înțeles mai nimic si nu mii ai fost de folos de nici un fel si du te si ucitete