| Raniiia a întrebat:

Hei salut, ce regretati cel mai mult in viata pana acum? Ati facut ceva de care va pare rau? Sau ati fi putut face ceva si nu ati facut va pare rau si va simtiti vinovati?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cred ca cel mai mult regret ca n-am avut curajul s-a i spun fetei de care imi placea ca o plac asta una si la alta fata ca n-am mers la ea pe langa astea regret destule dar asta e nu putem trai din regrete, n-am facut rau niciodata cuiva intentionat

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Regret ca nu m-am putut bucura cu echipa mea pentru o prapadita de cupa. Nu regret ca iubesc ceea ce iubesc!

| OldSoul a răspuns:

Je ne regrette rien!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru OldSoul):

Ce viata plictisitoare sad. CUm s-a nu iti para rau ca ai luat inghetata de ciocolata in loc de vanilie?

| OldSoul a răspuns (pentru UnBroken2016):

Pana la urma oricum nu te ajuta cu nimic regretele...
Tot ce fac regretele este s-a accentueze suferinta.

| justanotheruser99 a răspuns:

Pff... nu sti daca se pune, dar am cam omorat o pisica din greseala crying Eram mica si i-am facut baie si s-a inecat iar eu nu am realizat doar dupa ce am pus-o in prosop. Prea tarziu, dar asta e, so don't judge me sad

| Deaad a răspuns:

Da.

| MidnightR a răspuns:

Da,m-am jucat prea multe jocuri in copilarie.

Oh si inca una.M-am plimbat jumatate din oras s-a caut pokemoni si-am gasit numai afurisiti de pidgey.

| ABCD122 a răspuns:

Regret ca n-am dat la mate info! happy

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Da regret ca anul acesta mi-a fost lene s-a fac ed.fizica si-am nota rea dar in rest la toatte obiectele am 9 si 10 si din cauza aceasta mi-am stricat media si diploma