| Anonymuss234 a întrebat:

Hei salut stiu ca pare o intrebare stupida dar ma rog ...azi mi-am cumparat o bratara deaia cu snur rosu si tanti aia mi-a spus sa imi pun o dorintalaughing mi-am pus o dorinta si daca mi-O SCOT se mai indeplineste cand imi fac baie ca tre sa mi.o scot fundita

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti face baie fara sa o scoti dar asta nu va influentza realizarea dorintei respective, ceea ce conteaza este sa crezi in continuare in miracole laughing

| TPUuser199 a răspuns:

Daca tu crezi in minuni, atunci nu o scoate. straight face...

| dani2404 a răspuns:

Nu, daca o scoti o sa vina regele unicorn si o sa arunce cu pufuleti in tine.

| Anonymuss234 explică:

Vaaaai ce amuzant dani2404 ....am spus e o intrebare prosteasca dar eram curioasa