| Soffia17 a întrebat:

Hei salut TPU, am o prietenă care mă bârfeste pe la spate, si eu tin chiar enorm de mult la ea. si nu as putea sa ii spun sa nu ma mai barfeasca. cand sunt cu ea imi e ca o sora adevarata, si pe la spate ma barfeste, eu am 12 si ea 15, ma intreb oare daca ii este rusine cu mine. Păreri?!

Răspuns Câştigător
| Bruneticaa a răspuns:

Surorile adevarate trebuie sa-si spuna ofurile una celeilalte, chiar daca pe cealalta o va deranjeaza, altfel vei risca pierderea acestei prietenii. Atrage-i atentia catre vorbitul pe la spate si rusinea pe care o poate avea fata de tine sa iti spuna daca este adevarata sau nu, asa poti linisti apele din ambele parti :*