| curious01 a întrebat:

Hei, salut tuturor, dati-mi va rog idei pentru o felcitare originala de ziua de nastere a unei bune prietene (is baiat), nu ma refer la cadouri/surprize, ci sa-i scriu sau sa-i zic ceva original, nu felicitari copiate, vreau ceva din inima...cea mai buna idee primeste FUNDA! multumesc

1 răspuns:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Tocmai tu ai zis ca vrei sa ii scrii ceva din inima, trebuie sa te gandesti tu la asta.
Parerea mea e sa scrii in scrisoare niste complimente acelei fete, sa ii aduci aminte de momente amuzante si frumoase pe care le-ati petrecut, si ureazai un sincer la multi ani si succes.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!