| dani701 a întrebat:

Hei! Salutare!
Vreau niste pareri din partea voastra.
Nikon D5100, Nikon D3200 sau Nikon D90!
Va rog sa argumentati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| ArilAll4Tech a răspuns:

Daca vrei doar fotografie iti recomand D90-ul, daca vrei din cand in cand si video D5100 si D3200. nu e mare diferenta.
Eu recomand D90 pentru ca ai mai multe butoane care te ajuta mai mult in modul manual, el e la categoria entry-level spre mediu, iar D5100 si D3200 daca vrei sa le folosesti in modul manual o sa te chinui mult mai mult, ele sunt entry-level.
Sper ca am reusit sa te ajut, si lumina buna la fotografielaughing

1 răspuns: