| Loly a întrebat:

Hei...saptamana viitoare e ziua celei mai bune prietene, face 18 ani si nu stiu ce cadou sa-i iau.Am intrebat-o ce ar vrea dar nu a vrut sa-mi spuna..in schimb mi-a zis ca nu vrea bijuterii din astea si nici flori. Aveti vreo idee? Eu habar nu am.

1 răspuns:
| 369852147 a răspuns:

Chiar daca nu vrea bijuterii ai putea sa-i daruiesti un colier BF. Daca nu, am alta idee. Chiar daca implineste 18 ani, poate ai o fotografie cu voi 2 cand erati mai mici. Cumpara un lucru si personalizeaza-l. Ex: O perna! cum ar arata o perna cu o poza de-a ei impreuna cu cea mai buna prietena? Nu stiu mie mi-ar placea sa primesc asa ceva.