| adela2012 a întrebat:

Hei, as vrea sa ii fac celei mai bune prietene un cadou de ziua ei, dar habar n-am ce..Ideea e ca vreau sa fie ceva facut de mine, ea mi-a facut cadou de ziua mea un fel de scrisoare, facuta de ea, scrisa din inima. Aveti vreo idee sa imi spuneti si mie? Va rog mult..chiar sunt total pe dinafara.

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Poti sa faci acelasi lucru. O poezie de exemplu. Adica mai bine ii iei niste flori insotite de o scrisoare pe care sa fie respectiva poezie. Ai si tu suflet si minte. Poti face ceva care sa aprecieze. Oricum va aprecia, daca te iubeste.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Da fac scuze, nu m-am uitat la nume, credeam ca esti un baiat. laughing
Ofera-i un parfum sau un tricou.

| Ƨirenia a răspuns:

Origami

| Pulbere_Vlada_1995 a răspuns:

Buna.Poti sa-i dai o bratara a prieteniei, poti sa faci un cerc mare din carton colorat (poti si cu flori) in mijloc unul mai mic si sai pui poza ei sau cifra 8 si sa infrumuletezi cu nasturi, margele, ob. mici.

| AlexandraElena2004 a răspuns:

Pai...nu noi suntem prietenii tai! Ea este prietena ta.Tu stii ce-i place! De exemplu ziua celei mai bune prietene a mele este pe 9 martie si o sa-i fac cadou un album cu noi doua si un mic cadou din quilling.Asta poti sa-i faci si tu!
Bye!

| Andreea051p a răspuns:

Heei happy pai uita.te pe net la poze cu litere din graffiti. Si ii scrii te iubesc asa. Si ii scrii si tu o scrisora -ce inseamna ea pentru tine- Bafta.