| Mihailescuioana29 a întrebat:

Hei... se apropie 1 martie si nu stiu ce sa ii cumpar prietenului meu. Anul trecut i-am cumparat un martisor de argint... imi puteti da idei ce sa ii cumpar acum?

Răspuns Câştigător
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Buna!
Orice cadou e bine venit daca e daruit din inima. Totusi iti recomand sa-i cumperi : un ceas, un parfum sau o camasa sau chiar o cravata daca stii ca e genul de baiat care umbla elegant.
Succes!winking

1 răspuns:
| ionukutza1 a răspuns:

Consider ca un ceas e cea mai buna alegere...fiecarui baiat ii plac ceasurile happy