| NiiiaaRawwr a întrebat:

Hei! Se apropie Revelionul si inca nu stiu ce sa fac, colegii mei de clasa [majoritatea] vor merge cu o alta clasa la cineva acasa si fac acolo insa eu nu vreau. Ceva idei? FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Sorinna a răspuns:

Poți rămâne acasa cu familia sau poți merge la o prietena buna sa sărbătoriți împreună... Daca ai un grup de amici ieși cu ei la un suc, etc. și distrați-va. Este imposibil sa nu gasesti o modalitate plăcută de a petrece trecerea dintre ani.

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Poi, spre exemplu eu ...am vorbit cu un prieten si mergem la el acasa. Cauta si tu pe acolo niste prieteni mergeti la un suc sa iesiti in oras(i'ati cu tine ceva bani), mergeti intr'un loc unde sunt multe artificii si stati pe afara pana cand va plictisiti si pe urma mergeti la cineva (unde sa fie mancare si bautura laughing ) si uitati'va la un film si cam asta e.

-app, frumosi ochi mai ai (imi plac xD)
-si la cum arati (scuze ca spun) mi-e greu sa cred ca nu vei gasi cu cine sa iesi adica arati adorabila
-Bye :*

| TheCoon a răspuns:

Hei si tie. Poi, in anii anteriori ce ai facut?thinking Ideea principala de Revelion(parerea mea) e sa nu dormi.Cheama un prieten/a in oras sau la tine(vizionati un film bun), stai cu ai tai sau singura intr-un colt intunecat si bea o berula, doua, trei.My opinion is that you MUST HAVE FUN. Mie nu mi se pare cine stie ce Revelionulstraight facepusc o petarda, trag cu lumini dintr-un tub, beau un paharel de sampanie si pap ce ramane dupa Craciunstraight facehee hee...hai sa petrecem impreuna, gasim noi ceva fun de facut. Stiu ca nu vreilaughing. Oricum, o sa fie bine. pace multa!happy