| ella_3983 a întrebat:

Hei. stiti cutiuta cu minuni d la oriflame e buna pentru cosuri?happy fundahappy

Răspuns Câştigător
| L3o4Nn a răspuns:

Nu, nu e. iti recomand Zynerit. folosit dupa 3 saptamani impreuna cu o crema hidratanta ( seara ) iti va disparea cosurile complet. Ideea e sa le lasi in pace si sa aplici crema.

1 răspuns:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.